Gizlilik

Bu gizlilik politikası, Kargom Nerde web siteleri(findmyparcels.com, portal.findmyparcels.com) ile iPhone ve diğer cihazlarda çalışan programların topladıkları ve işledikleri verileri düzenlemektedir.

Topladığımız bilgiler

Eğer hesap açarsanız, email adresi ve şifre istenecektir. Bu email sadece ve sadece giriş yapmak, şifrenizi değiştirmek, ve eğer bir email atarsanız cevap vermek için kullanılacaktır. Size hiç bir zaman reklam emaili göndermiyoruz ve göndermeyeceğiz.

Bununla beraber, email ile hesap açmazsanız, kargolarınız yine cihazınız ve sunucu arasında senkronize olacaktır. Fakat programı siler ve yeniden yüklerseniz email ile açılmış hesabınız olmadığı için eski kargolarınıza erişiminiz mümkün olmayacaktır.

Kargolarınız ve cihazlarınız hakkında bilgi -siz programı kullandığınız sürece- saklanmaktadır. Programı daha iyi hale getirmek için kişisel bilgilerin yer almadığı, hangi şirketlerin daha fazla kullanıldığı gibi istatistikler toplanmaktadır.

Teknik notlar

Eğer bildirimleri açarsanız, sunucuda bildirim ile alakalı bir anahtar tutulacaktır. Size hiç bir zaman reklam için bildirim gönderilmeyecektir.

Web sitesi üzerinde çerez, uygulama üzerinde de buna benzer bilgiler ile hesabınıza giriş yapılmaktır. Sunucu yazılımı ayrıca sizin IP adresiniz gibi basit bilgileri de tutmaktadır.

Reklamlar ve istatistikler

Kargom nerde programı, ürünü geliştirmek için hangi özelliklerin daha sıklıkla kullanıldığı ile alakalı bilgi toplamakta ve bunları işlemektedir.

Kişiselleştirilmiş reklamları program üzerinden istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Kişiselleştirilmeyi kapattığınızda aynı sayıda reklam alırsınız ama reklamlar sizinle daha az ilgili olacaktır.

Bilgi kullanımı

Topladığımız bilgileri web sitesi ve programı düzgün bir şekilde çalıştırmak, geliştirmek ve kullanıcılara destek vermek için kullanmaktayız.

Hiç bir üçüncü kişi ile bilgi paylaşmıyoruz.

Bilgilerinizi mahkeme emirleri veya diğer yasal şartlara cevap olarak açıklayabiliriz.

Gelecekte başka bir şirkete satılabilir, birleşebilir veya ortaklık kurabiliriz. Bu gibi durumlarda, kullanıcı bilgileri transfer edilecek mülkler arasında olabilir.

Güvenlik

Bilgilerinizi güvenli tutmak için farklı güvenlik önlemleri almaktayız. Örneğin, program ve web sitesi üstünden yaptığınız bütün işlemler HTTPS üzerinden yapılmaktadır. Şifreleriniz açık olarak değil, endüstri standardı hash olarak saklanmaktadır (şu an bcrypt).

Bigilerinize ulaşma, değiştirme veya silme

Bilgilerinizi program üstünden erişebilir veya değiştirebilirsiniz. Eğer hesabınızı silmek isterseniz, lütfen program üzerinden email atarak iletişime geçin.

Silinen bilgiler 90 güne yakın bir süre yedeklerde kalabilir. Yedekler şifrelenmektedir ve sadece olası bir veri kurtarımı için saklanmaktadır.

İzniniz

Bu programı veya web sitesini kullanırsanız, bu gizlilik politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

İletişim

Bu gizlilik politikası ile alakalı daha fazla bilgi için support [at] findmyparcels.com adresine email atabilirsiniz.

Bu politikadaki değişiklikler

Eğer bu politikada değişiklik yaparsak, değişiklikleri yine bu sayfada yayınlayacağız.