Kullanım Koşulları

Uygulamayı aşağıdaki şartlar ve koşullar altında kullanarak, bu Şartlar ve Koşullara tabi olduğunuzu belirtiyorsunuz.

Bu kullanım şartları Mustafa Dur (“Ben”, “biz”) ile Kargom Nerde uygulamasını (“Kargom Nerde” veya “Uygulama”) ve sitesini kullanan kullanıcılar arasında akdedilmektedir.

Bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir bölümünü kabul etmiyorsanız, Uygulamaların tüm kullanımını derhal durdurmanız gerekir. Gerek gördüğümüz takdirde bu koşulları değiştirebiliriz ve değişiklikler yine bu sayfada yayınlandıktan sonra etkin olacaktır.

Gizlilik Politikası

Kargom Nerde uygulamasının gizlilik politikasına buradan erişebilirsiniz.

Üyelik Şartları

  • Bu üyeliği sadece tek bir hesap üzerinden kullanabilirsiniz. Bu üyelik başka hesaplara devredilemez.
  • Sınırsız sayıda cihazınızda kullanabilirsiniz.
  • Profesyonel abonelik için mevcut fiyat yıllık 10,49 TL dir ve ülkeden ülkeye ve kura göre değişebilir. Ödeme, satın alma onayından sonra iTunes hesabınızdan alınacaktır. Otomatik yenileme geçerli dönemin sona ermesinden en az 24 saat önce kapatılmadıkça abonelik otomatik olarak her yıl yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi Apple ID ile giriş yaparak yönetebilir ve istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Eğer ücretsiz deneme süresi sunulursa, kullanılmayan herhangi bir kısmı, kullanıcı abonelik satın aldığında kaybedilir.
  • Aynı anda 50 kargoya kadar takip edebilirsiniz.
  • Kargolarınız sunucu ile periyodik olarak takip edildiğinden an be an kargo sitesi ile aynı bilgiyi gösteremeyebilir. Fakat en fazla bir saat içinde kargo şirketi ile aynı bilgileri göstermeye başlayacaktır.
  • Elimden geldiğince 300'den fazla şirketin kargolarını takip etmeye çalışsam da, kargo şirketlerinden kaynaklanabilecek sorunlar veya onların koyacağı direk veya dolaylı engellemeler yüzünden programın her zaman kargo bilgilerini gösterebileceğini garanti edemem.

Programın Kullanımı

Koşullarda açıkça izin verilmediği sürece, (a) herhangi bir Hizmetin veya Yazılımın herhangi bir bölümünü değiştiremezsiniz, uyarlayamazsınız, adapte veya tercüme edemezsiniz ya da (b) herhangi bir Hizmetin veya Yazılımın herhangi bir bölümünde ters mühendislik yapamazsınız, kaynak kodunu çözemezsiniz, parçalarına ayıramazsınız ya da kaynak kodunu bulmaya kalkışamazsınız. Uygulamaya ve içeriğinize erişiminizi kontrol etmeye zorunlu olmasak da, uygulamanın çalışmasını ve uygunluğunu sağlamak veya diğer yasal şartlara uymak için bunu yapabiliriz. Herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın, içeriğinizin herhangi bir kısmına erişimi kaldırmak veya devre dışı bırakmak hakkını saklı tutarız. Yasayı ihlal eden kullanıcıları kovuşturmak için kanun uygulayıcı makamlarla da görüşebilir ve iş birliği yapabiliriz.

Sorumluluk Reddi

Bununla birlikte, (a) Hizmetler veya Yazılımın gereksinimlerinizi karşılayacağı ya da sürekli kullanılabilir, kesintisiz, zamanında, güvenli ya da hatasız olacağı; (b) Hizmetlerden veya Yazılımdan elde edilen sonuçların etkin, doğru ya da güvenilir olacağı; (c) Hizmetler veya Yazılımın beklentilerinizi karşılayacağı ya da (d) Hizmetler veya Yazılımdaki tüm kusurların düzeltileceği ile ilgili olan tüm garantileri de reddederiz.

Garanti

Ek Koşullarda belirtilmediği sürece Hizmetler ve Yazılım “OLDUĞU GİBİ” sunulmaktadır. Yasaların izin verdiği azami ölçüde, ihlal etmeme, ticarete elverişlilik ve belirli bir amaca uygunlukla ilgili zımni garantiler de dahil olmak üzere, açık veya zımni tüm garantileri reddederiz. Hizmetlere dahil olan içeriklerle ilgili taahhütte bulunmayız.

Bu Koşullardaki Değişiklikler

Sunduğumuz hizmetlerdeki değişiklikler veya kanuni sorumluluklar sebebiyle bu kullanım şartlarını değiştirebiliriz. Bu koşulları size önceden bildirmeden değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Lütfen belli aralıklar ile bu kullanım koşullarını tekrar gözden geçirin. Koşulların son güncelleme tarihini sayfanın sonunda görebilirsiniz. Bu koşullarda yapılan değişiklikler yayınlandıktan hemen sonra etkin olacaktır. Yukarıda belirtildiği üzere, kullanım şartlarının değişmesinden sonra programı kullanmaya devam etmeniz, yapılan değişiklikleri veya düzeltmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Geçerli Kanun

Bu Kullanım Koşulları Türkiye yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır.

İletişim

Bu şartlarla ilgili sorunuz varsa lütfen iletişime geçin.

Son güncelleme: 18 Ocak 2019